עיצוב בטון אדריכלי

 
כל אדם שמעוניין לעצב את ביתו באופן מרהיב, דואג כמובן שגם קירות הבית ייראו הכי טוב שאפשר. תהליך שיפוץ בית שמטרתו היא להסב שינוי למראה הבית כולו, איננו חייב לדרוש את שבירת הקירות הקיימים לצורך החלפתם בקירות חדשים. כיום אפשר למצוא פתרון פשוט שמעניק לקירות הבית הקיימים מראה מרשים, ייחודי ובד בבד גם חזק ועמיד. פתרון זה קרוי: בטון אדריכלי.
 

חיפוי קירות באמצעות בטון אדריכלי

 
בטון אדריכלי הוא בטון הרלוונטי בעיקר עבור עיצוב קירות וחיפוי קירות. מדובר על בטון המיוצר משילוב בין כמה מרכיבים. לוחות הבטון מורכבים מחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה וכל לוח נחתך בדיוק בעיצוב הרלוונטי לשימוש. כל לוח מכיל צמנט בשילוב חול וסיבים. סוג הבטון הנ"ל בטוח לשימוש וחזק באופן מרשים. את לוחות הבטון האדריכלי מחברים באמצעות אמצעי עיגון נסתרים מהעין וכן, בשילוב של הדבקה על הקיר וכן יכולים להעניק לכל קיר את המראה הדקורטיבי ביותר שיכול להיות.
 
בטון אדריכלי
 

יתרונות בטון אדריכלי

 
לבטון אדריכלי ישנם לא מעט יתרונות והבולטים הם:
  1. ראשית כל, בטון אדריכלי הוא חומר חזק ועמיד מפני שריטות. הוא שומר על מראהו הטוב לאורך הזמן ולא מופיעים עליו סימני בלאי גם אחרי שנים רבות. לוחות הבטון עמידים גם בפני מזיקים, עובד ושינויי טמפרטורה. כמו כן, מדובר על מוצר שעמיד גם בפני קרינה מסוג UV וגם מפני אש.
  2. באמצעות שילוב של בטון אדריכלי שמגיע במגוון תצורות שונות, אפשר לעצב כל קיר באשר הוא במגוון רחב של עיצובים. אפשר לומר שכל קיר שמעוצב באמצעות בטון מסוג זה הוא קיר בעל נוכחות רבה. אפשר ליצור בבית אפקט של קיר טלוויזיה בטרם מתקינים אותה, לעצב את קירות המשרד באופן דקורטיבי ומרשים ועוד.
  3. הבטון האדריכלי הוא גמיש וססגוני. כל לקוח יכול לבחור מבין מגוון רחב של סגנונות בדיוק את הסגנון הנחוץ לו עבור ביתו או עבור כל חלל אחר שהוא מעוניין לעצב את קירותיו. התקנת חיפויי בטון אדריכלי מתבצעת לאחר הדמיה ולכן אפשר לראות כיצד הקירות יראו עוד בטרם מתבצעת העבודה.
 

 
צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר: 072-3219963.
 
 
אולי יעניין אותך גם:
 
 
 
מיקרוטופינג בטון
 
2 דקות קריאה
 
 
 
 
 
חיפוי מיקרוטופינג
 
3 דקות קריאה