חיפוי מיקרוטופינג

 
עיצוב הבית והאדריכלות, מאז ומתמיד נחשבו לתחומים המבוססים על מקוריות וייחודיות המתוגברות ביצירתיות ובחדשניות. בהתאם לכך, מצאו עצמם יצרני חומרי הגלם המשמשים לשיפוץ ובניה בבטון, חומר בסיסי, נחוץ וחשוב. כיום, קיימות טכנולוגיות מגוונות אשר בכוחן לעבד את הבטון הקיים והמוכר ולהפוך אותו לבטון מיוחד ומשופר. חיפוי מיקרוטופינג בטון מוחלק הוא מוצר אשר מיוצר בטכנולוגיה מיוחדת. הוא מבוסס על מלט בשילוב של פולימרים מיוחדים. כתוצאה משיטת העשייה המיוחדת של חומר זה, אפשר להשתמש בו עבור ציפוי של משטחים קיימים כגון: אספלט, קרמיקה, עץ, בטון ועוד. חיפוי מיקרוטופינג בטון הוא דק מאוד. העובי של ציפוי כזה הוא 2-3 מילימטרים ואפשר להשתמש בו הן מחוץ למבנים והן בתוך המבנים, על כל סוג של משטח.
 
 

יתרונות של חיפוי מיקרוטופינג

 
  • ציפוי חזק ועמיד בפני שחיקה.
  • קל מאוד להדבקה.
  • לעצב באמצעות חיפוי זה כל סוג של משטח ולהפוך באמצעותו מבנה ישן למבנה בעל מראה חדש ומודרני
  • לבצע את סוג החיפוי על קירות ועל רצפות. לא מעט מעצבי פנים משתמשים בחומר זה כיום שכן הוא מעניק להם מגוון רחב של אפשרויות עיצוב.
  • ציפוי בחומר זה חוסך כ-50 אחוז מהזמן שנדרש לצורך חיפוי באמצעות החומרים האחרים, המסורתיים יותר בהם היו משתמשים בעבר ואף כיום לצורך חיפוי.

 
ועוד הרבה יתרונות אחרים בקצרה חיפוי מיקרוטופינג מסוגל לעשות את אלמנטים עיצוביים מכל סוג שהוא. בשל עמידותו של החומר בפני מים, ניתן להשתמש בו גם בחדרי אמבטיה, בריכות ועוד. מטבחי חוץ, משטחי עבודה, חיפוי הרצפה, הרצפה והקירות, הם רק קצה הקרחון של חומר הגלם והשיטה הזו, שכנראה, תנגוס ביותר ויותר משימות מתחומי העיצוב והתכנון של חללים פנימיים וחיצוניים.
 

שימוש בחיפוי מיקרוטופינג

 
חשוב מאוד לדעת ששימוש במיקרוטופינג לצורך חיפוי הוא לא דבר קל והוא מחייב ידע ומקצועיות. אנשי מקצוע המתמחים בתחום שימוש בחומר זה לצורך ציפוי משטחים בבטון פולימרי, ידעו כיצד לבצע את העבודה בצורה קלה ונוחה. בניגוד לשיטות הריצוף והחיפוי הישנות אורכות זמן רב, שימוש בחומר זה לצורך עיצוב בטון אדריכלי הוא דבר שחוסך זמן באופן מהותי.

עוד לפני שתבחרו את אנשי המקצוע הרלוונטיים לכם לצורך ביצוע עבודות חיפוי וציפוי בבטון מוחלק, יש צורך לבחון את אנשי המקצוע מבחינת הידע שיש להם בתחום וכן, מבחינת הוותק שלהם והניסיון שלהם שנרכש במהלך העבודות השונות אותן ביצעו עבור לקוחותיהם במשך השנים. אין ספק שכדאי לקבל המלצות אותנטיות אודות אנשי מקצוע העוסקים בתחום זה בטרם בוחרים בהם, ואולי אף להתייעץ עם קרוביכם שקיבלו שירות מסוג זה.
 
חיפוי מיקרוטופינג
 

 
צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר: 072-3219963.