מיקרוטופינג בטון מוחלק

 
כשמדובר על החלקת רצפה, החלקה מסוג מיקרוטופינג בטון היא החלקת הרצפה העדכנית והמודרנית ביותר שקיימת כיום. לא מעט אדריכלים נוטים לבחור במראה החלק שמעניק המיקרוטופינג לרצפה וכן, לא מעט מהלקוחות בוחרים דווקא בו בשל המראה הייחודי שהוא נותן. אפשר למצוא כיום מיקרוטופינג בטון בחלק גדול ומהותי מהבתים המעוצבים והמיוחדים הקיימים כיום. כמובן שחשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה, על מנת שהעבודה אכן תתבצע כראוי והמראה שיוענק למתחם יהיה המראה האידאלי.
חשוב לנו להדגיש שהחומרים שאנו משתמשים בהם אינם למכירה.
 
מיקרוטופינג בטון מוחלק
 

מה זה מיקרוטופינג בטון?

 
 
 
 
 
מיקרוטופינג זו תערובת של מלט צמנטי חזקה ועמידה. באמצעות תערובת זו אפשר לצפות קירות ורצפות בחומר זה והוא מעניק להם מראה של בטון מוחלק ייחודי ויפה. מדובר בעצם על עבודות בטון דקורטיביות הרלוונטיות עבור בתים פרטיים, מתחמים ציבוריים, משרדים, מתחמי עסקים, מדרגות ועוד. למיקרוטופינג בטון יש מגוון יתרונות ולא פעם כשעומדת מול האדם הבחירה בין בטון מוחלק לבין מיקרוטופינג בטון, יתכן מאוד שכדאי יהיה לו לבחור דווקא במיקרוטופינג על פני הבטון המוחלק.
 
 
 
 
 

יתרונות וחסרונות במיקרוטופינג בטון מוחלק

 
חשוב מאוד לדעת שמיקרוטופיניג בטון ובטון מוחלק הם די זהים ברמת הגימור שלהם, אולם, ישנם דברים אחרים המבדילים ביניהם.
 

יתרונות מיקרוטופינג

 
 
  1. באמצעות מיקרוטופינג בטון הביצוע קל יותר מאשר בבטון מוחלק. כמו כן, בשימוש בו יש צורך בעובי דק של כמה מילימטרים בלבד לעומת השימוש בבטון שדורש לפחות 10 ס"מ עובי של יציקת בטון.
  2. לא פעם מחיר המיקרוטופינג יהיה זול יותר ממחירו של בטון מוחלק.

צריך לציין כי על מנת למרוח מיקרוטופינג בטון יש צורך בתשתית חזקה ויציבה, לעומת הבטון המוחלק שאיננו מחייב מריחה על תשתית יציבה וחזקה שכן הוא עצמו יוצר את התשתית הזו.
 
 
מיקרוטופינג בטון
 

עבודות מיקרוטופינג בטון - במי כדאי לבחור?

 
חשוב מאוד לזכור שעבודות מעין אלה דורשות ידע מקצועי רחב היקף, ניסיון ויכולת לבצע את העבודה בצורה המדויקת והאיכותית ביותר. לכן, בטרם תבחרו את אנשי המקצוע הרלוונטיים עבורכם לביצוע עבודות מעין אלה, חשוב לוודא שמדובר באנשי מקצוע בעלי מוניטין והמלצות.

 
 
אולי יעניין אותך גם:
 
 
 
חיפוי מיקרוטופינג
 
3 דקות קריאה
 
 
 
 
 
חיפוי מיקרוטופינג
 
2 דקות קריאה