צרו קשר עם המומחים למיקרוטופינג
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מיקרוטופינג בטון מוחלק

 

 
כשמדובר על החלקת רצפה, החלקה מסוג מיקרוטופינג בטון היא החלקת הרצפה העדכנית והמודרנית ביותר שקיימת כיום. לא מעט אדריכלים נוטים לבחור במראה החלק שמעניק המיקרוטופינג לרצפה וכן, לא מעט מהלקוחות בוחרים דווקא בו בשל המראה הייחודי שהוא נותן. אפשר למצוא כיום מיקרוטופינג בטון בחלק גדול ומהותי מהבתים המעוצבים והמיוחדים הקיימים כיום. כמובן שחשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה, על מנת שהעבודה אכן תתבצע כראוי והמראה שיוענק למתחם יהיה המראה האידאלי.

חשוב לנו להדגיש שהחומרים שאנו משתמשים בהם אינם למכירה.
 
מיקרוטופינג בטון מוחלק
 

מה זה מיקרוטופינג בטון?

 

 
 
 
 
 
מיקרוטופינג זו תערובת של מלט צמנטי חזקה ועמידה. באמצעות תערובת זו אפשר לצפות קירות ורצפות בחומר זה והוא מעניק להם מראה של בטון מוחלק ייחודי ויפה. מדובר בעצם על עבודות בטון דקורטיביות הרלוונטיות עבור בתים פרטיים, מתחמים ציבוריים, משרדים, מתחמי עסקים, מדרגות ועוד. למיקרוטופינג בטון יש מגוון יתרונות ולא פעם כשעומדת מול האדם הבחירה בין בטון מוחלק לבין מיקרוטופינג בטון, יתכן מאוד שכדאי יהיה לו לבחור דווקא במיקרוטופינג על פני הבטון המוחלק.

המיקרוטופינג בטון היא למעשה שכבה נוזלית המתקשה ויוצרת גימור חלק בעל מראה מודרני-תעשייתי. ניתן לשלב בשכבה זו בעת הערבוב צבעים שונים ליצירת מראה מסוים, או הענקת גוון לחיפוי. מיקרוטופינג בטון, כמו חומרים אחרים, הומצא בכלל כדי לסייע בתחומים שאינם מעולם העיצוב, אך התכונות השימושיות שלו הפכו אותו לאחד החומרים המבוקשים לחיפוי וריצוף משרדים, בתים וחללי אירוח.
 
 
 
 
 

יתרונות במיקרוטופינג בטון מוחלק

 

 
 
ניתן להנחה גם על רצפה שאינה חלקה – הדבר לא מומלץ אמנם, אך אפשרי, מכיוון שמודבר בשכבה שניתן להחליק מלמעלה, אך עדיין היא מכסה את כל הסדקים\הפרשי הגבהים שנמצאים מתחתיה. יש לציין, כי יש להיעזר במקרה כזה רק באנשי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון בתחום.

המיקרוטופינג איננו גורם להחלקה –
מדובר בשכבה חלקה אמנם, אך היא איננה גורמת להחלקה, ולכן מעבר לזהירות בסיסית, אין סיבה לדאגה.

ניתן להשתמש
במיקרוטופינג בטון כדי לתקן עבודות בטון אחרות, בהתאם לסוג, לגיל החומר ופרמטרים נוספים.

באמצעות מיקרוטופינג בטון הביצוע קל יותר מאשר בבטון מוחלק. כמו כן, בשימוש בו יש צורך בעובי דק של כמה מילימטרים בלבד לעומת השימוש בבטון שדורש לפחות 10 ס"מ עובי של יציקת בטון. לרוב מחיר המיקרוטופינג יהיה זול יותר ממחירו של בטון מוחלק. צריך לציין כי על מנת למרוח מיקרוטופינג בטון יש צורך בתשתית חזקה ויציבה, לעומת הבטון המוחלק שאיננו מחייב מריחה על תשתית יציבה וחזקה שכן הוא עצמו יוצר את התשתית הזו.
 
 
מיקרוטופינג בטון
 

למי מתאים מיקרוטופינג בטון?

 

 
  • למי שמחפש פתרון פרקטי במיוחד עבור החיפוי או הריצוף
  • למי שמעוניין במראה מודרני ותעשייתי בעל גימור חלק
  • למי שמעונין בפתרון ריצוף שאינו כולל הוצאה של הריצוף הקודם
 

 

עבודות מיקרוטופינג בטון - השקעה לטווח ארוך

 

 
מיקרוטופינג בטון הוא סוג ריצוף או חיפוי המתאים ללקוחות המחפשים פתרון לטווח הארוך. חשוב מאוד לזכור שעבודות מעין אלה דורשות ידע מקצועי רחב היקף, ניסיון ויכולת לבצע את העבודה בצורה המדויקת והאיכותית ביותר. לכן, בטרם תבחרו את אנשי המקצוע הרלוונטיים עבורכם לביצוע עבודות מעין אלה, חשוב לוודא שמדובר באנשי מקצוע בעלי מוניטין והמלצות.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חייג -
 
 
אולי יעניין אותך גם:
 
 
 
חיפוי מיקרוטופינג
 
3 דקות קריאה
 
 
 
 
 
חיפוי מיקרוטופינג
 
2 דקות קריאה