צרו קשר עם המומחים למיקרוטופינג
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מיקרוטופינג למשטחי עבודה

 
בשנים האחרונות ניתן לראות טרנד חדש בעולם של עיצוב הפנים, הלא הוא: המיקרוטיפינג. מדובר על חומר המעניק מראה של בטון מעוצב, לכל משטח אשר מחפים אותו באמצעות החומר. לא מעט אנשים בוחרים כיום לעצב את קירות ביתם, רצפות ביתם ואף את משטחי העבודה שבביתם במראה של בטון מעוצב. כיום באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ניתן לחפות כל משטח באשר הוא בחומר המיקרוטופינג בעובי מילימטרי ולהשיג מראה מקורי, מיוחד ועיצוב חדשני ומלהיב מאין כמותו.
 

חיפוי מיקרוטופינג למשטחי עבודה

 
חיפוי מיקרטופינג מתאים הן עבור משטחים בתוך המבנה והן עבור משטחים מחוץ למבנה. מדובר על חומר חזק ועמיד אשר ניתן למצוא במגוון רחב של בצעים וטקסטורות. כמו כן, ניתן להטביע בחומר זה מגוון רחב של דוגמאות ותמונות ולכן הוא רלוונטי מאוד כחיפוי דקורטיבי לכל סוג של משטח. מעבר לכך, החומר מסייע בחיזור משטחים קיימים, יישור משטחים ועוד. מי מאיתנו לא מעוניין שמשטחי העבודה שבמטבח ביתו יהיו חזקים ואיכותיים, אך בד בבד גם מרשימים מבחינת המראה הוויזואלי שלהם. באמצעות כיסוי משטחי העבודה בשכבה אחת או יותר של מיקרוטופינג, בהתאם להמלצת אנשי המקצוע ותוך כדי ביצוע עבודות ליטוש ודחיסה בין שכבה לשכבה, כל משטח עבודה יקבל את המראה היפה ביותר, אך גם יהווה משטח עבודה חזק, יציב ועמיד מפני שחיקה, הצטברות של לכלוך וכתמים ועוד.
 
מיקרוטופינג למשטחי עבודה
 

למה כדאי לבחור דווקא במיקרוטופינג עבור חיפוי משטחי עבודה

 
ישנן כמה סיבות שבגינן כדאי לבחור דווקא בחומר זה עבור חיפוי משטחי עבודה:
  • בחיפוי זה ניתן להטביע דוגמאות מרשימות ביופיין על משטחי העבודה
  • ניתן לבחור בדיוק את הגוון והמרקם המתאימים לכם ולצרכי העיצוב שלכם
  • מדובר על חומר ידידותי לסביבה
  • החומר קל ונוח לחיפוי בו
  • החומר קל לתחזוקה
  • מדובר על חומר אשר מעניקה יציבות, חוזק ואיכות לכל משטח אשר הוא מחפה
לסיכום ניתן לומר שהפיתוח הטכנולוגי החדשני של שכבת חיפוי מיקרוטופינג למשטחי עבודה, מהווה פריצת דרך של ממש הן עבור מעצבי פנים, הן עבור אדריכליים והן עבור לקוחות פרטיים המעוניינים להנות מעיצוב מרשים, מרהיב ומקורי של משטחי העבודה שלהם.
 

 
צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר: 072-3219963.