צרו קשר עם המומחים למיקרוטופינג
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מיקרוטופינג לרצפה

 
לא מעט אדריכלים, קבלני בניין, מנהלי פרויקטים מסחריים ומעצבי פנים, בוחרים כיום להמליץ ללקוחות שלהם לעצב ולרצף את הרצפה במתחם המצוי בתהליכי בנייה, שיפוץ או עיצוב, בריצוף מיקרוטופינג. ריצוף כזה מעניק לרצפות גימור מודרני, חלק, אלגנטי ועוד. בד בבד, מדובר בשיטת ריצוף חזקה ועמידה, שקל ומהיר להתקין אותה וגם קל ונוח לתחזק אותה. אין ספק שכיום ריצוף באמצעות מיקרוטופינג לרצפה הוא הריצוף האידאלי לכל סוג של מתחם באשר הוא.
 
מיקרוטופינג לרצפה
 

כל הסיבות לבחור בריצוף מיקרוטופינג

 
אם אתם תוהים מדוע כדאי לכם לבחור במיקרוטופינג לרצפה, הנה כמה סיבות טובות:
  1. הגוון של החומר יכול להיות מותאם לצבע הקירות או הריהוט בחלל שבו עתידים להשתמש בו. כך שהקירות והרצפות ישתלבו באופן הרמוני אלה עם אלה.
  2. כשמשתמשים בחומר זה לצורך ריצוף גם במשטחים שחשופים לשמש ישירה, הרי שהריצוף לא יתקלקל או ידעך בשל העובדה שבחומר מצויים רכיבים המבטיחים התנגדות לקרינה.
  3. החומר הוא מוצר ידידותי לסביבה. הוא מבוסס על מים וההתקנה שלו איננה כרוכה בשכבות של אבק או פסולת.
  4. תהליך הריצוף באמצעות החומר קצר באופן יחסי לתהליך התקנת רצפות חדשות. אין צורך להסיר רצפות קיימות לצורך שימוש בחומר והוא מותקן באופן קל על כל משטח קיים.

חברתינו מתמחה במיקרוטופינג לרצפה כנסו והתרשמו מהעבודות שלנו.

 

ריצוף מיקרוטופינג

 
מיקרוטופינג לרצפה רלוונטי מאוד עבור שיפור המראה של רצפות בטון והוספת דפוסים מעוצבים, צבעים ואף תבניות על רצפות קיימות. בריצוף זה אפשר להשתמש על רצפות בטון רגילות, אריחי בטון, משטחי בטון מעוצבים ועוד. לא מעט אנשים בוחרים כיום בתהליך שיפוץ ביתם להשתמש במיקרוטופינג לרצפה עבור הגינה או האזורים המקורים שבחצר, אולם, כדאי לבחור בריצוף מיקרוטופינג עבור מגוון רחב של צרכים.

כך לדוגמא: באמצעות שימוש בריצוף כזה אפשר להתקין גימור מקצועי להענקת מראה חלק ובוהק לכל רצפה. כמו כן, לא פעם, תוכלו לתקן משטחי רצפות ישנות או פגומות באמצעות מריחת שכבה אחת של מיקרוטופינג באופן מקצועי. בנוסף לכך, מדובר על ריצוף המתאים לשימוש הן למשטחים בפנים והן למשטחים בחוץ.