עיצוב בטון בהתאמה אישית

 
 
 
מה הדבר הראשון אשר עולה בראשכם כאשר אתם שומעים את המילה "בטון"? סביר להניח, כי אתם רואים בעיני רוחכם אתר בניה גדול, שבו מערבל בטון עצום יוצק יסודות ועמודי תמיכה כבדים ויציבים לבניין. זה בסדר, אל תרגישו נבוכים, כי אתם לגמרי לא לבד בעניין. עד לפני מספר שנים, כאשר היה מדובר על עיצוב מבטון, האסוציאציה הראשונה שעלתה בראשכם כעת הייתה השימוש הנפוץ לבטון. אז, עיצוב מבטון פירושו היה, לכל היותר, יציקת עמוד או תקרה שהם רק במעט שונים מצורת העמודים, התקרות, הרצפות או התקרות הנהוגות באותה התקופה. כיום, בזכות טכנולוגיות חדשות וחומרי גלם חדשים שנכנסו לתחום, עיצוב מבטון הוא הרבה יותר יצירתי ומגוון ממה שאתם יכולים להעלות בדמיונכם !
 
עיצוב בטון בהתאמה אישית
 

עיצוב מבטון - מיקרוטופינג?

 
מיקרוטופינג היא שיטת עבודה שבה יוצקים שכבת בטון פולימרי דקיקה על משטח קיים (תקרה, ריצפה, קיר, או, אפילו מדף או משטח של שולחן). לאחר היציקה (שעשויה להגיע בקשת עצומה של צבעים וגוונים), מעוצב הבטון היצוק באופן שיקבל את הטקסטורה הרצויה לו. בדרך זו, ניתן לצפות ולחפות משטחים עצומים, באותה הקלות בה ניתן לחפות משטחים קטנים. שיטת עבודה זו נפוצה ביותר כיום, והיא משמשת לחידוש משטחים ותשתיות באותה התדירות שבה היא משמשת ליצירת משטחים חדשים ומעוצבים.
 

רוצים ללכת על גדול יותר? בבקשה, רהיטי רחוב!

 
עמידותו של הבטון לאורך זמן מאפשרת לעצב ממנו ריהוט רחוב אטרקטיבי, העמיד לאורך זמן בפני בלאי, שחיקה כתוצאה משימוש על ידי אנשים רבים, ולא פחות מכך - עמיד בפני פגעי מזג האוויר והנזקים שגורמי גורמי האקלים השונים. עיצוב מבטון של רהיטי רחוב הפך לחלק בלתי נפרד מהנוף האורבני שלנו, כשהוא מנתב, מצד אחד, את העמידות ורב הגוניות של הבטון, ומהצד השני את קלות השימוש בו במטרה להגעה לתוצאות מרהיבות עין באמת.
 
 

רוצים את האמצע? לא גדול ולא קטן? ריהוט מבטון לבית!

 
 
ריהוט עשוי בטון המיועד לבית ולגינה, אף הוא, כבר הפך לחלק בלתי נפרד מתבנית הנוף העיצובי שלנו בישראל. בעלי בתים פרטיים משתמשים בו לצורך עיצוב רהיטי הבית והחוץ הקבועים שלהם (בדגש על ה"קבועים"), ובכך, מנצלים ומנתבים את יתרונותיו הידועים של הבטון, על מנת ליצור ריהוט קבוע (כשולחנות סלון ושולחנות קפה) שהוא גם אסתטי, גם פונקציונאלי וגם ייחודי להם. בשל המקום הרחב ליצירתיות שמעניק עיצוב מבטון, קשה מאד להעלות על הדעת ריהוט קבוע לבית שלא ניתן לתכנן ולצקת אותו מבטון! הטכנולוגיות המתפתחות באופן מתמיד בתחום, אף הן מבטיחות לנו, כי עם השנים, ההיצע העיצובי שמציע לנו הבטון על הרכביו השונים, רק ילך ויגדל!
 
 
 
 
איך עובדת שיטת עיצוב מבטון?
 
איך מעצבים בבטון?
 
מה זה מיקרוטופינג?
 
איזה דוגמאות יש לעיצוב מבטון?
 
כמה עולה עיצוב מבטון?
 
איזה יתרונות יש לעיצוב מבטון?
 
האם אפשר לעצב בבטון לבד?
 
האם קיים עיצוב מבטון בהתאמה אישית?