צרו קשר עם המומחים למיקרוטופינג
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עיצוב מיקרוטופינג חדרי מקלחת ושירותים

 

 

 
עיצוב אסטתי ונקי שנותן בטון מוחלק לבית פרטי, חדרי רצח ועוד נשאר אחת הבחירות חומר חיפוי המתקדם והפופולארי בשוק. חיפוי מיקרוטופינג לאמבטיות יכול להישאר להמון שנים ללא שינויים. אתם לא חייבים לבצע רק עיצוב בטון מוחלק יש מגוון רחב של בחירות אחרות למשל: עיצוב אמבטיה עם חריטה, בטון צבעוני, בטון דקורטיבי ועוד. אחד הדברים הכי חשובים לפני ביצוע עבודת בטון עם זה על קירות, רצפה ועוד מחייב תשתית יציבה ויבשה של ריצוף קיים אחרת זה יקשה על ביצוע יציקת בטון.
 

 
 

יתרונות מיקרוטופינג בחדרי האמבטיה והשירותים

 
יש מספר יתרונות מהותיים וחשובים מאוד בבחירת מיקרוטופינג, שכדאי בהחלט לבחור בו עבור חיפוי דקורטיבי, חזק ויציב לקירות ורצפות חדרי האמבטיה והשירותים הביתיים:
  • מבחינת החזות - מדובר בחיפוי שיעניק לכל חלל את המראה היפה והעכשווי ביותר של בטון מוחלק. מכיוון שחדרי השירותים והאמבטיה הביתיים הם חדרים שכל אדם מעוניין שיהיו דקורטיביים וייחודיים מבחינת החזות שלהם, שימוש בחומר זה לצורך חיפוי קירות ורצפות בחלל, יעשה את העבודה.
  • אפשר ליישם את החומר על כל מוצר מבלי לפרק אריחים או מרצפות קיימות - כלומר: אם יש לכם אריחי קרמיקה באמבטיה או בשירותים, אין צורך לפרק אותם בכדי לחפות את הקירות באמצעות חומר זה. אפשר לחפות באמצעות החומר על המרצפות הקיימות.
  • מדובר על חומר גמיש מאוד ביחס לחומרים אחרים. שימוש בחומר זה לחיפוי בחדרי האמבטיה והשירותים הביתיים, ישמור על הקירות נטולים מסדקים או שריטות. החזות היפה תשמר לאורך זמן.
  • כשבוחרים בחומר זה שמאופיין גם בהרכב כימי מיוחד המעניק לו אטימות מפני מים, אפשר להשתמש בו באופן בטוח בחדרי אמבטיה ושירותים .
  • החומר מגיע במגוון רחב של צבעים וגמורים ומאפשר התאמה מלאה לכל סוג של עיצוב מבוקש.

 

תהליך חיפוי מיקרוטופינג באמבטיה

 

 
חיפוי מיקרטופינג מתאים הן עבור משטחים בתוך המבנה והן עבור משטחים מחוץ למבנה. מדובר על חומר חזק ועמיד אשר ניתן למצוא במגוון רחב של בצעים וטקסטורות. כמו כן, ניתן להטביע בחומר זה מגוון רחב של דוגמאות ותמונות ולכן הוא רלוונטי מאוד כחיפוי דקורטיבי לכל סוג של משטח. מעבר לכך, החומר מסייע בחיזור משטחים קיימים, יישור משטחים ועוד. מי מאיתנו לא מעוניין שמשטחי העבודה שבמטבח ביתו יהיו חזקים ואיכותיים, אך בד בבד גם מרשימים מבחינת המראה הוויזואלי שלהם. באמצעות כיסוי משטחי העבודה בשכבה אחת או יותר של מיקרוטופינג, בהתאם להמלצת אנשי המקצוע ותוך כדי ביצוע עבודות ליטוש ודחיסה בין שכבה לשכבה, כל משטח עבודה יקבל את המראה היפה ביותר, אך גם יהווה משטח עבודה חזק, יציב ועמיד מפני שחיקה, הצטברות של לכלוך וכתמים ועוד.
 

 
לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר השאירו פרטים בעמוד
"צרו קשר" או חייגו