ציפוי לרהיטים

 
בשנים האחרונות ניתן לראות טרנד חדש בעולם של עיצוב הפנים, הלא הוא: המיקרוטיפינג. מדובר על חומר המעניק מראה של בטון מעוצב, לכל משטח אשר מחפים אותו באמצעות החומר. לא מעט אנשים בוחרים כיום לעצב את קירות ביתם, רצפות ביתם ואף את משטחי העבודה שבביתם במראה של בטון מעוצב. כיום באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ניתן לחפות כל משטח באשר הוא בחומר המיקרוטופינג בעובי מילימטרי ולהשיג מראה מקורי, מיוחד ועיצוב חדשני ומלהיב מאין כמותו.
 
מיקרוטופינג לרהיטים
 

סוגי רהיטים :

 
אפשר למצוא כיום מגוון סוגי רהיטים בחיפוי מיקורטופינג, ציפוי לרהיטים. רהיטים אלו מתחלקים בהתאם למספר קטגוריות:
  1. ריהוט למטבח חוץ - מטבח חוץ הוא מטבח הממוקם בגינה של בית פרטי. המטבח מכיל בו מגוון אביזרים, משטחי עבודה ורהיטים שמאפיינים מטבח, אלא שבניגוד למטבח רגיל וקונבנציונלי המצוי בחלל הפנימי של הבית, מטבח זה ממוקם ומותאם לחלל חיצוני. מטבחי חוץ רלוונטיים מאוד עבור כל אדם שאוהב לארח אורחים בגינה שלו או לסעוד סעודות משפחתיות דווקא בגינה בעונות הייעודיות. ריהוט למטבח חוץ בחיפוי וחומר ציפוי לריהוט מיקרוטופינג הוא ללא ספק הדבר הטוב ביותר עבור כל מטבח חוץ שכן, מלבד המראה המעוצב והדקורטיבי שהוא מעניק לריהוט, הוא שומר על כל הריהוט יציב וחזק מפני פגעי מזג האוויר השונים.

  2. ריהוט משרדי - אפשר למצוא כיום מגוון שולחנות משרדיים בחיפוי חומר זה. שולחן משרדי אשר מצופה בבטון מוחלק הוא ללא ספק דבר מרשים, טופינג של שולחן שיוצר בכל חלל עבודה שבו הוא מצב אווירה של רצינות ומקצועיות.

  3. ריהוט גן - מלבד מטבחי חוץ שאפשר למצוא כיום עבורם לא מעט מיקרוטופינג לריהוט, הרי שאפשר למצוא סוגים נוספים של ריהוט גן בציפוי זה. כך לדוגמא: פינות ברביקיו לגינה, ספסלים לגינה, כסאות נוח ועוד. בריהוט כזה יכולים כמובן להיות משולבים חומרים נוספים כגון: מתכת או אלומיניום.

  4. ריהוט ביתי - גם עבור החלל הפנימי של הבית, אפשר למצוא כיום מיקרוטופינג לריהוט. על אף שהוא סוג של בטון, הרי שהוא לא מעניק מראה גס לרהיטים או לכל משטח שהוא מחפה כשם שיוצר בטון רגיל, אלא, מדובר על בטון דקורטיבי שמגיע במגוון רחב של עיצובים, טקסטורות וצבעים ובהתאם לכך, מעניק לכל רהיט מראה ייחודי.
 

 
צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר: 072-3219963.