ציפוי מיקרוטופינג

 
הבטון היווה בעבר הלא רחוק, חומר בסיסי, נחוץ וחשוב לצורך בניית מבנים. כיום, קיימות טכנולוגיות מגוונות אשר בכוחן לעבד את הבטון הקיים והמוכר ולהפוך אותו לבטון מיוחד ומשופר. מיקרוטופינג הוא מוצר אשר מיוצר בטכנולוגיה מיוחדת. הוא מבוסס על מלט בשילוב של פולימרים מיוחדים. כתוצאה משיטת העשייה המיוחדת של חומר זה, אפשר להשתמש בו עבור ציפוי של משטחים קיימים כגון: אספלט, קרמיקה, עץ, בטון ועוד. ציפוי מיקרוטופינג הוא דק מאוד. העובי של ציפוי כזה הוא 2-3 מילימטרים ואפשר להשתמש בו הן מחוץ למבנים והן בתוך המבנים, על כל סוג של משטח.
 

יתרונות של חיפוי מיקרוטופינג

 
חיפוי מיקרוטופינג הוא חיפוי יעיל בעל יתרונות רבים:
  • ראשית כל, מדובר בציפוי חזק ועמיד בפני שחיקה.
  • החיפוי קל מאוד להדבקה.
  • אפשר לעצב באמצעות חיפוי זה כל סוג של משטח ולהפוך באמצעותו מבנה ישן למבנה בעל מראה חדש ומודרני.
  • אפשר לבצע את סוג החיפוי על קירות ועל רצפות. לא מעט מעצבי פנים משתמשים בחומר זה כיום שכן הוא מעניק להם מגוון רחב של אפשרויות עיצוב.
  • חיפוי בחומר זה חוסך כ-50 אחוז מהזמן שנדרש לצורך חיפוי באמצעות החומרים האחרים, המסורתיים יותר בהם היו משתמשים בעבר ואף כיום לצורך חיפוי.
 

שימוש בחיפוי מיקרוטופינג

 
חשוב מאוד לדעת ששימוש במיקרוטופינג לצורך חיפוי הוא לא דבר קל והוא מחייב ידע ומקצועיות. אנשי מקצוע המתמחים בתחום שימוש בחומר זה לצורך חיפוי וציפוי משטחים, ידעו כיצד לבצע את העבודה בצורה קלה ונוחה. בניגוד לשיטות הריצוף והחיפוי הישנות אורכות זמן רב, שימוש בחומר זה לצורך חיפוי וציפוי הוא דבר שחוסך זמן באופן מהותי.

עוד לפני שתבחרו את אנשי המקצוע הרלוונטיים לכם לצורך ביצוע עבודות חיפוי וציפוי במיקורטופינג, יש צורך לבחון את אנשי המקצוע מבחינת הידע שיש להם בתחום וכן, מבחינת הוותק שלהם והניסיון שלהם שנרכש במהלך העבודות השונות אותן ביצעו עבור לקוחותיהם במשך השנים. אין ספק שכדאי לקבל המלצות אותנטיות אודות אנשי מקצוע העוסקים בתחום זה בטרם בוחרים בהם, ואולי אף להתייעץ עם קרוביכם שקיבלו שירות מסוג זה.
 
ציפוי מיקרוטופינג
 

 
צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר: 072-3219963.