צרו קשר עם המומחים למיקרוטופינג
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רהיטים מבטון

 
 
 
בטון, כידוע, נחשב לאחד מחומרי הבניה הנפוצים והוותיקים ביותר, בארץ ובעולם. בטון, ככלל, עשוי מתערובת של חול, מלט, אגרגטים וחצץ ותכונתו הבולטת ביותר, היא עמידותו הגבוהה בבלאי השימוש ובאיתני הטבע. הבטון האדריכלי, המשמש ליציקת רהיטים מבטון המיועדים לשימוש ביתי (בחוץ ואף בתוך הבית), משלב בנוסף לעמידותו, גם גמישות עיצובית, איכויות אסתטיות וגימור מעודן, מהודק ואלגנטי. יתר על כן, מגוון הטקסטורות שהן תוצאה של שיטות עיבוד מודרניות והשילוב שמאפשר הבטון האדריכלי בחומרי גלם נוספים, הופכים אותו לחומר הגלם הוורסטילי ביותר, ואת רהיטים מבטון לנפוצים ביותר בשימוש, הן בשטחים ציבוריים, הן בחצרות ובגינות פרטיות והן בשימוש בתוך הבית.
 
 
 

ריהוט מיוחד לבית?

 
בהחלט! הבטון האדריכלי הוא גרסה מעודנת ועדינה יותר של הבטון המשמש לבניה, אולם, יחד עם זאת, תכונתו העיקרית, עמידותו, נשמרת גם כאשר מדובר על רהיטים מבטון שמטרתם היא שימוש בתוך הבית. עם התפתחות טכנולוגיות היציקה ושילובי חומרי הגלם, רהיטים מבטון שמטרתם לשמש בתוך הבית, הפכו לנפוצים ולאופנתיים יותר, וכיום, כמעט אין ולו בעל בית פרטי אחד שאינו חומד לעצמו רהיטים מבטון באחד מחדרי הבית. כאשר המדובר על ריהוט ביתי עשוי בטון אדריכלי, נדמה כי השמיים הם הגבול, מאחר ואין סוף לרעיונות ולשימושים שאליהם ניתן לנתב את יציקת הבטון. שרפרפים, הדומים וספסלים, שולחנות סלון ושולחנות קפה, דלפקי מטבח, בארים בנויים, מדפים, כונניות ושידות, כלי סניטציה - אין סוף לרעיונות אותם ניתן ליישם, כשאתם שומרים על ראש פתוח ויוצאים מה"ריבוע" המחשבתי המקשר "ריהוט" אך ורק לסוגי חומרי הגלם המוכרים לכם.
 
 
 

אמנם רהיטי הבטון נכנסו הביתה, אבל אל תשכחו ומריהוט מבחוץכותרת משנית

 
רהיטים מבטון, אמנם, מקושרים אצלנו בעיקר לריהוט רחוב, אשר נדרש לעמוד בשחיקה ובבלאי גבוהים לאורך זמן, אולם, לא פחות מכך, תכונותיו ויתרונותיו הידועים, עשויים לשמש אתכם כשאתם מתכננים את הריהוט והציוד הנדרשים לחצר ביתכם, לגינתכם הפרטית ואף לסביבות בניין המגורים שלכם. עמידותו של הבטון בשמש, ברוח ובגשם, היא זו שהפכה את הריהוט עשוי הבטון לסוג ריהוט רחוב המועדף על רשויות רבות, והיא, אף זו שמהווה את לשון המאזניים בהחלטה בין רהיטים מבטון לבין רהיטים העשויים מחומרי גלם שכיחים אחרים.

לסיכום:
כאשר חושבים על רהיטים מבטון, האסוציאציה הראשונה היא דווקא ריהוט רחוב, בו מנוצלים עד תום כל יתרונותיו של הריהוט עשוי הבטון - אסתטיקה, יעילות ועמידות. אולם, הטרנדים העיצוביים של השנים האחרונות לימדו אותנו, כי ריהוט עשוי בטון "מקומו" לא רק ברחוב, וכי יתרונותיו הרבים בהחלט מזכים אותו במקום של כבוד, הן בריהוט החוץ (בגינה ובחצר) והן כריהוט פנים לכל דבר, כשהוא פונקציונאלי ומעוצב בהתאם לסגנון עיצוב הבית.