מיקרו פלור ציפוי בטון

התקשרו עכשיו

073-7537231

אייקון טלפון

בטון מוחלק לחצר

אין ספק כי בטון הוא בין החומרים הכי שימושיים שקיימים. הוא קיים בכל יסוד או שלד וניתן למצוא אותו בהרבה שימושים חיצוניים. בטון מוחלק לחצר הוא בין הפתרונות המעוצבים הכי נחשבים שקיימים, ואפשר להתאים אותו גם בגינות הפרטיות שלנו. תהליך העבודה של בטון מוחלק לגינה או בטון מוחלק לחצר מחייבים תכנון מראש תכנון של עיצוב ומטרה. העבודה עם בטון היא מהירה, אך צריך לבחור באנשים שיש להם מיומנות לא רגילה, רק כך תוכלו לקבל עבודת בטון בצורה הטובה ביותר.

בטון מוחלק לחצר

איך זה עובד?

העבודה עם בטון דורשת מקצועיות, ודורשת הכנה מוקדמת. בקלות אפשר להגשים את החלום, אך יש לשים לב במי בוחרים ומה הניסיון שלו. יש כמה שלבים בעבודה עם בטון מוחלק – בהתחלה מיישרים את השטח כדי שהבטון המוחלק ישב בצורה בטובה ביותר, לאחר שכל זווית, פינה יושרו כמו שצריך. לאחר מכך מכינים את הבטון ומבצעים את ההחלקה. בגלל המהירות של העבודה עם בטון, רצוי ומומלץ לא לעשות שינויים במהלך העבודה, שכן זה יכול לגרום להפרעות. ולכן יש חשיבות רבה לתכנון מוקדם.

חולמים על בטון מוחלק לחצר? תבחרו במומחים, מומחים שידעו לתכנן איתכם ולעשות הכול כדי להפוך את החזון למציאות. בטון מוחלק הוא פתרון עיצובי שנחשב הום ואפשר להגיע איתו למקומות מאוד רחוקים. בין אם זה לגינה או לחצר.
העדינות, השלבים, הרמת גימור והדיוק הם הכרחיים בסוג העבודה הזאת, לכן אל לכם להתפשר. תבחרו נכון – תבחרו במומחים.

בטון מוחלק לחצר – הפתרון האולטימטיבי ביותר לריצוף

השיטה של הבטון מתאימה לכל אדם המבקש עיצוב עדין, יפה ואסתטי לחצר שלו. בטון מוחלק מחזיק בתוכו יתרונות מאשר בטון רגלים, למשל עמידות לאורך זמן, ניקוי מהיר ותחזוקה נמוכה. בטון מוחלק זאת האפשרות הטובה ביותר עבור החצר שלכם.

בטון מוחלק לחצר – מחירים

המחירים מאוד מגוונים, והחלוקה מתבצעת בהתאם למטרים מרובעים ותלוייה באיכות התשתית הקיימת. המחירים מאוד משתנים וזה תלוי בסוג העבודה והיכן העבודה.
אנחנו בחברת מיקרופלור עוסקים בבטון מוחלק כבר שנים רבות, אנחנו דוגלים במקצועיות בלתי מתפשרת, נאמנות, שקיפות ואיכות. זה הזמן להגשים חלום ולפנות אלינו לקבלת הצעה אטרקטיבית.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

052-4585888