מיקרו פלור ציפוי בטון

התקשרו עכשיו

073-7537231

אייקון טלפון
מיקרו פלור ציפוי בטון

רהיטים מבטון

בטון נחשב לאחד מחומרי הבניה הנפוצים והוותיקים ביותר, בארץ ובעולם. בטון עשוי מתערובת של חול, מלט, אגרגטים וחצץ ותכונתו הבולטת ביותר, היא עמידותו הגבוהה בבלאי השימוש ובאיתני הטבע. בטון אדריכלי משמש ליציקת רהיטים מבטון המיועדים לשימוש ביתי (בחוץ ואף בתוך הבית), משלב בנוסף לעמידותו, גם גמישות עיצובית, איכויות אסתטיות וגימור מעודן, מהודק ואלגנטי.

יתר על כן, מגוון הטקסטורות שהן תוצאה של שיטות עיבוד מודרניות והשילוב שמאפשר הבטון האדריכלי בחומרי גלם נוספים, הופכים אותו לחומר הגלם הוורסטילי ביותר, ואת רהיטים מבטון לנפוצים ביותר בשימוש, הן בשטחים ציבוריים, הן בחצרות ובגינות פרטיות והן בשימוש בתוך הבית.

ריהוט מבטון

עיצוב מיוחד לבית עם רהיטים מבטון

בהחלט! הבטון האדריכלי הוא גרסה מעודנת ועדינה יותר של הבטון המשמש לבניה, אולם, יחד עם זאת, תכונתו העיקרית, עמידותו, נשמרת גם כאשר מדובר על רהיטים מבטון שמטרתם היא שימוש בתוך הבית. עם התפתחות טכנולוגיות היציקה ושילובי חומרי הגלם, רהיטים מבטון שמטרתם לשמש בתוך הבית, הפכו לנפוצים ולאופנתיים יותר, וכיום, כמעט אין ולו בעל בית פרטי אחד שאינו חומד לעצמו רהיטים מבטון באחד מחדרי הבית.

כאשר המדובר על ריהוט ביתי עשוי בטון אדריכלי, נדמה כי השמיים הם הגבול, מאחר ואין סוף לרעיונות ולשימושים שאליהם ניתן לנתב את יציקת הבטון. שרפרפים, הדומים וספסלים, שולחנות סלון ושולחנות קפה, דלפקי מטבח, בארים בנויים, מדפים, כונניות ושידות, כלי סניטציה – אין סוף לרעיונות אותם ניתן ליישם, כשאתם שומרים על ראש פתוח ויוצאים מה"ריבוע" המחשבתי המקשר "ריהוט" אך ורק לסוגי חומרי הגלם המוכרים לכם.

ריהוט מבטון - לא רק מחוץ לבית

  1. ריהוט למטבח חוץ – מטבח חוץ הוא מטבח הממוקם בגינה של בית פרטי. המטבח מכיל בו מגוון אביזרים, משטחי עבודה ורהיטים שמאפיינים מטבח, אלא שבניגוד למטבח רגיל וקונבנציונלי המצוי בחלל הפנימי של הבית, מטבח זה ממוקם ומותאם לחלל חיצוני. מטבחי חוץ רלוונטיים מאוד עבור כל אדם שאוהב לארח אורחים בגינה שלו או לסעוד סעודות משפחתיות דווקא בגינה בעונות הייעודיות. ריהוט למטבח חוץ בחיפוי וחומר ציפוי לריהוט מיקרוטופינג הוא ללא ספק הדבר הטוב ביותר עבור כל מטבח חוץ שכן, מלבד המראה המעוצב והדקורטיבי שהוא מעניק לריהוט, הוא שומר על כל הריהוט יציב וחזק מפני פגעי מזג האוויר השונים.

  2. ריהוט משרדי – אפשר למצוא כיום מגוון שולחנות משרדיים בחיפוי חומר זה. שולחן משרדי אשר מצופה בבטון מוחלק הוא ללא ספק דבר מרשים, טופינג של שולחן שיוצר בכל חלל עבודה שבו הוא מצב אווירה של רצינות ומקצועיות.

  3. ריהוט גן – מלבד מטבחי חוץ שאפשר למצוא כיום עבורם לא מעט מיקרוטופינג לריהוט, הרי שאפשר למצוא סוגים נוספים של ריהוט גן בציפוי זה. כך לדוגמא: פינות ברביקיו לגינה, ספסלים לגינה, כסאות נוח ועוד. בריהוט כזה יכולים כמובן להיות משולבים חומרים נוספים כגון: מתכת או אלומיניום.

  4. ריהוט ביתי – גם עבור החלל הפנימי של הבית, אפשר למצוא כיום מיקרוטופינג לריהוט. על אף שהוא סוג של בטון, הרי שהוא לא מעניק מראה גס לרהיטים או לכל משטח שהוא מחפה כשם שיוצר בטון רגיל, אלא, מדובר על בטון דקורטיבי שמגיע במגוון רחב של עיצובים, טקסטורות וצבעים ובהתאם לכך, מעניק לכל רהיט מראה ייחודי.
רהיטים מבטון

סוגים של רהיטים מבטון

רהיטים מבטון, אמנם מקושרים אצלנו בעיקר לריהוט רחוב שנדרש לעמוד בשחיקה ובבלאי גבוהים לאורך זמן, אולם, לא פחות מכך, תכונותיו ויתרונותיו הידועים, עשויים לשמש אתכם כשאתם מתכננים את הריהוט והציוד הנדרשים לחצר ביתכם, לגינתכם הפרטית ואף לסביבות בניין המגורים שלכם. עמידותו של הבטון בשמש, ברוח ובגשם, היא זו שהפכה את הריהוט עשוי הבטון לסוג ריהוט רחוב המועדף על רשויות רבות, והיא, אף זו שמהווה את לשון המאזניים בהחלטה בין רהיטים מבטון לבין רהיטים העשויים מחומרי גלם שכיחים אחרים.

השולחן, מהווה אחד מן פרטי הריהוט הגדולים והמשמעותיים ביותר בבית, בחצר או המשרד. הוא תופס לא מעט מרחב וחלל והוא צריך לענות על מגוון של דרישות סותרות. מצד אחד כמו כל פריט ריהוט הוא צריך להיות שימושי מצד שני הוא גם חייב להיות אסטטי. בנוסף נוכח הנפח שהוא תופס במרחב אנחנו מעוניינים שהוא יהיה בעל חזות מרשימה אבל צעקנית שתאפיל על עיצוב הכולל של הבית. שולחות מבטון יכולים לתת לנו פתרון לכלל הדרישות הללו במגוון רחב של תרחישים ומרחבים.

שולחנות בטון לחצר ולגינה

אחד מן השימושים הנפוצים ביותר לשולחנות מבטון הוא לריהוט חוץ. על אף הקישור האסוציאטיבי לריהוט רחוב, שולחן מבטון יכול לשמש אותכם גם בגינה או החצר הפרטיים שלכם. הוא עמיד לתנאי מזג אוויר ביחס לכל פריט ריהוט אחר, והוא משתלב טוב עם מגמות עכשוויות בעיצוב גינות וחצרות אשר כוללות ריצוף בבטון מוחלק. כמו כן עיצוב של שולחן מבטון מאפשר גמישות עיצובית ואסטטית והתאמה נקודתית לחצר או לגינה שלכם. הוא יכול להוות מוקד בעיצוב של כלל הגינה ולאזן את צבעוניות של הצמחייה ושאר פרטי הריהוט השונים.

שולחנות מבטון לבית

על אף ששולחנות מבטון הרבה פעמים מקושרים עם ריהוט חוץ נוכח העמידות שלהם לתנאי מזג האוויר בשנים האחרונות הם הפכו גם לטרנד בתחום עיצוב הבית והמשרד כפי שמעידים עשרות מאמרים ברשת ולא מעט סרטונים ביוטוב המציגים לראווה שולחנות בטון ביצור עצמי. כשמדובר בשולחן מבטון במרחב הביתי רצוי לשלב עם הבטון חומרים אחרים דוגמת עץ על מנת לתת לו מראה חם, שהולם טיפה יותר את האווירה הביתית.

שולחנות מבטון במשרד

בימנו עיצוב המשרד כבר הפך מזמן לחלק אינטגרלי מן העיצוב הכולל של החברה בכללותה ועל כן הרבה חברות בימנו שמות יותר ויותר דגש על פרטים שונים של מרחב העבודה המשותף. בין אם אתם רוצים שולחן מעוצב לחדר ישיבות או שולחנות קפה לפינות ישיבה או שולחנות יציבים לפינות עבודה שולחנות בטון יכולים לספק לכם מענה. כמו כן ניתן לשלב את הבטון עם חומרים אחרים ובכך להתאים את השולחן לצרכים העיצוביים שלכם.

עיצוב בריהוט מבטון היא הבחירה האלגנטית

כאשר חושבים על רהיטים מבטון, האסוציאציה הראשונה היא דווקא ריהוט רחוב, בו מנוצלים עד תום כל יתרונותיו של הריהוט עשוי הבטון – אסתטיקה, יעילות ועמידות. אולם, הטרנדים העיצוביים של השנים האחרונות לימדו אותנו, כי ריהוט עשוי בטון "מקומו" לא רק ברחוב, וכי יתרונותיו הרבים בהחלט מזכים אותו במקום של כבוד, הן בריהוט החוץ (בגינה ובחצר) והן כריהוט פנים לכל דבר, כשהוא פונקציונאלי ומעוצב בהתאם לסגנון עיצוב הבית.

למידע נוסף בנושא ריהוט מבטון והתאמה אישית של רהיטים מבטון השאירו פרטים או חייגו:
073-7537231

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

052-4585888