מיקרו פלור ציפוי בטון

התקשרו עכשיו

073-7537231

אייקון טלפון
מיקרו פלור ציפוי בטון

מיקרוטופינג בטון מוחלק

מיקרוטופינג בטון מוחלק היא מערכת בטון פולימרית המיוצרת בטכנולוגיה עילית שמגיעה בשכבה עליונה וסופית שניתן ליישם אותה בין 3-10 מ"מ על גבי כל תשתית יציבה שכבר קיימת. חיפוי מיקרוטופינג היא מערכת חיפוי אמינה, איכותית, יציבה ומהודרת במיוחד. החזות שתתקבל בשל החומר עצמו יהיה בטון מוחלק בעל סגנון טבעי ומרשים הניתן ליישום בכל חלל רצפתי, בבית, במשרד בשטח מסחרי ועוד. חיפוי זה גם לא יצריך צביעה או שפכטל לשיטוח, לא יצריך לכה פלסטית בעלת שכבה עבה להגנה ולא יצריך גם ריבוי שכבות והתארכות זמן ביצוע.

מה זה מיקרוטופינג בטון?

מיקרוטופינג זו תערובת של מלט צמנטי חזקה ועמידה. באמצעות תערובת זו אפשר לצפות קירות ורצפות בחומר זה והוא מעניק להם מראה של בטון מוחלק ייחודי ויפה. מדובר בעצם על עבודות בטון דקורטיביות הרלוונטיות עבור בתים פרטיים, מתחמים ציבוריים, משרדים, מתחמי עסקים, מדרגות, ריצוף בטון מוחלק ועוד. למיקרוטופינג בטון יש מגוון יתרונות ולא פעם כשעומדת מול האדם הבחירה בין בטון מוחלק לבין מיקרוטופינג בטון, יתכן מאוד שכדאי יהיה לו לבחור דווקא במיקרוטופינג על פני הבטון המוחלק.

מיקרוטופינג בטון היא למעשה שכבה נוזלית המתקשה ויוצרת גימור חלק בעל מראה מודרני-תעשייתי. ניתן לשלב בשכבה זו בעת הערבוב צבעים שונים ליצירת מראה מסוים, או הענקת גוון לחיפוי. מיקרוטופינג בטון, כמו חומרים אחרים, הומצא בכלל כדי לסייע בתחומים שאינם מעולם העיצוב, אך התכונות השימושיות שלו הפכו אותו לאחד החומרים המבוקשים לחיפוי וריצוף משרדים, בתים וחללי אירוח.

בטון מוחלק על ריצוף קיים

בטון מוחלק הוא סוג של ריצוף המשלב יופי, עמידות וקלילות תחזוקה. הוא עשוי מבטון מעורבב עם חומרים מיוחדים המעניקים לו מראה חלק ומבריק. בטון מוחלק ניתן ליישם על מגוון רחב של משטחים, כולל ריצוף קיים.

מיקרוטופינג בטון מוחלק - יתרונות

ניתן להנחה גם על רצפה שאינה חלקה – הדבר לא מומלץ אמנם, אך אפשרי, מכיוון שמודבר בשכבה שניתן להחליק מלמעלה, אך עדיין היא מכסה את כל הסדקים\הפרשי הגבהים שנמצאים מתחתיה. יש לציין, כי יש להיעזר במקרה כזה רק באנשי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון בתחום.

המיקרוטופינג איננו גורם להחלקה – מדובר בשכבה חלקה אמנם, אך היא איננה גורמת להחלקה, ולכן מעבר לזהירות בסיסית, אין סיבה לדאגה.

ניתן להשתמש במיקרוטופינג בטון כדי לתקן עבודות בטון אחרות, בהתאם לסוג, לגיל החומר ופרמטרים נוספים.

באמצעות מיקרוטופינג בטון הביצוע קל יותר מאשר בבטון מוחלק. כמו כן, בשימוש בו יש צורך בעובי דק של כמה מילימטרים בלבד לעומת השימוש בבטון שדורש לפחות 10 ס"מ עובי של יציקת בטון. לרוב מחיר המיקרוטופינג יהיה זול יותר ממחירו של בטון מוחלק. צריך לציין כי על מנת למרוח מיקרוטופינג בטון יש צורך בתשתית חזקה ויציבה, לעומת ריצוף בטון מוחלק שאיננו מחייב מריחה על תשתית יציבה וחזקה שכן הוא עצמו יוצר את התשתית הזו.

רעיונות לעיצוב חדר רחצה עם בטון מוחלק

קירות בטון מוחלק: קירות בטון מוחלק יכולים ליצור מראה מרשים ומיוחד בחדר הרחצה. ניתן לצבוע את הקירות בצבעים שונים או להשאיר אותם בצבע בטון טבעי.

רצפת בטון מוחלק: רצפת בטון מוחלק היא אופציה פרקטית ויפה לחדר הרחצה. היא עמידת למים ולחות, וניתן לנקות אותה בקלות.

אמבטיה בטון מוחלק: אמבטיה בטון מוחלק היא אלמנט עיצובי מרשים בחדר הרחצה. היא עמידת לאורך שנים, ויש לה מראה אלגנטי ויוקרתי.

ידוע שמה שטוב לחלק הפנימי של הבית יכול להיות מצוין גם עבור החצר של הבית כדוגמת רצפת השיש. בטון מוחלק לחצר המשמש כרצפה בעלת מראה יוקרתי ומיוחד בתוך הבית יכול להתאים גם כריצוף חוץ יוקרתי, בעל מראה טבעי שייראה מותאם היטב לצמחיה, לעצים, לפרגולה אם קיימת ולאדמה עצמה.

עמידות עוצמתית

אחד היתרונות הבולטים של הבטון המוחלק זו העמידות העוצמתית שלו והעובדה שהוא ישמור על נראות יפה, ללא פגם, במשך תקופת זמן ארוכה במיוחד. הבטון המוחלק לא ידרוש מכם טיפול תקופתי והתחזוקה שלו פשוטה מאוד, מים וסבון רצפה. עמידותו של הבטון המוחלק בתנאי מזג אוויר משתנים ואף קיצוניים כמו שקיימים בתקופות המעבר בישראל הופכת אותו פשוט לפתרון מושלם בחצר הבית.

מתקשר היטב עם האדמה

לבטון מוחלק שיטת הנחה ייחודית המאפשרת להתקינו בקלות רבה בכל תנאי שטח בכלל ובגינות פרטיות בפרט. זאת ועוד, הבטון המוחלק יסייע לכם בשמירת צמחיית הגינה מכיוון שהוא לא יאפשר לעשבים לצמוח בסביבתו.

בטון מוחלק לחצר יפה יותר

הבטון המוחלק הנו פתרון מושלם למראה חצר המשלב בין יוקרה עדינה לבין מראה טבעי ולכן, אם חשקתם בגינה יפה, שופעת צמחייה ובעלת אזור ישיבה פרקטי ויפה – בטון מוחלק הוא הדבר בשבילכם.

למי מתאים מיקרוטופינג בטון מוחלק?

1

למי שמחפש פתרון פרקטי במיוחד עבור החיפוי או הריצוף

2

למי שמעוניין במראה מודרני ותעשייתי בעל גימור חלק

3

למי שמעונין בפתרון ריצוף שאינו כולל הוצאה של הריצוף הקודם

השקעה בבטון מוחלק היא השקעה לטווח ארוך

בטון מוחלק הוא סוג חיפוי המתאים ללקוחות המחפשים פתרון לטווח הארוך. חשוב מאוד לזכור שעבודות מעין אלה דורשות ידע מקצועי רחב היקף, ניסיון ויכולת לבצע את העבודה בצורה המדויקת והאיכותית ביותר. לכן, בטרם תבחרו את אנשי המקצוע הרלוונטיים עבורכם לביצוע עבודות מעין אלה, חשוב לוודא שמדובר באנשי מקצוע בעלי מוניטין והמלצות.

מעוניינים לבצע חיפוי בטון מוחלק? דברו איתנו:

073-7537231

אולי יעניין אותך גם:

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

052-4585888