מיקרו פלור ציפוי בטון

התקשרו עכשיו

073-7537231

אייקון טלפון
מיקרו פלור ציפוי בטון

מיקרוטופינג למדרגות

תהליך עיצוב וחידוש בית פרטי, דורש צוות מקצועי שיסייע לכם בבחירת החומרים המתאימים לתהליך העיצוב. עבודות עיצוב מעין אלה דורשות לא פעם את בחירת החומר הרלוונטי עבור רצפות, קירות או מדרגות, בכדי להעניק להם מראה חדש, יוקרתי וייחודי. אחד מסוגי החומרים הטובים ביותר כיום לחיפוי בתהליך שיפוץ הבית בכלל ולחיפוי מדרגות בפרט הוא מיקרוטופינג. מדובר בסוג של בטון מוחלק שבכוחו להעניק מראה דקורטיבי, מרשים ומיוחד לכל משטח באשר הוא.

חיפוי מיקרוטופינג למדרגות

כאמור, מיקרוטופינג הוא חומר דומה לבטון, שמשתמשים בו לצורך חיפוי משטחים כגון: קירות, רצפות, מדרגות ועוד. מדובר על חומר ייחודי בעל תכונות איכותיות, שהשימוש בו מעניק לכל משטח מראה דקורטיבי, חדש ומיוחד. בד בבד, החומר מעניק למשטחים שמחופים באמצעותו יציבות וחוזק.

חיפוי מיקרוטופינג למדרגות, זהו דבר שמתבצע כיום הן במבנים פרטיים והן במבנים ציבוריים בארץ ובעולם כולו. השימוש בחומר זה עבור חיפוי מדרגות מאפשר יצירת מראה אחיד ומרשים ביו הריצוף בקומה עליונה ובקומה התחתונה לבין גרם המדרגות המפריד בין הקומות הללו.

מיקרוטופינג למדרגות מבטון אדריכלי - דוגמאות

מיקרוטופינג למדרגות
מיקרוטופינג למדרגות

מיקרוטופינג למדרגות - יתרונות בחיפוי מסוג זה

מיקרוטפינג למדרגות הוא בעל יתרונות רבים:

  1. כשמשתמשים באריחי קרמיקה לצורך חיפוי המדרגות, לא פעם מידת האריחים איננה תואמת למידת המדרגות ובכדי להתקין את האריחים הללו יש צורך לחתוך אותם, כך שלא פעם הדבר מסתיים במספר אריחים שבורים או עקומים, לעומת זאת, הבחירה בחיפוי מיקרוטופינג למדרגות מאפשר שימוש בשכבה אחת שמורחים אותה על כלל המדרגות מבלי להסתבך עם התאמת אריחים או חיתוך אריחים.
  2. המראה שנוצר באמצעות חיפוי מיקרוטופינג הוא מראה מרהיב וייחודי.
  3. חיפוי באמצעות חומר זה מתאפשר כיום במגוון רחב של טכניקות מתקדמות, שבכוחן להעניק למדרגות מראה של גרם מדרגות מרחף בהתאם לרצון הלקוח.
  4. חיפוי באמצעות מיקרטופינג הוא תהליך קל ומהיר יותר מרוב תהליכי החיפוי באמצעות חומרים אחרים.
    על אף שבטון נשמע ללא מעט אנשים כחומר חסר חן וייחודיות, הרי שהמיקרוטופינג הוא סוג של בטון מוחלק, הוא בטון דקורטיבי לכל דבר.

לייעוץ בנושא מיקרוטופינג למדרגות השאירו פרטים או חייגו:
073-7537231

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

052-4585888