מיקרו פלור ציפוי בטון

התקשרו עכשיו

073-7537231

אייקון טלפון
מיקרו פלור ציפוי בטון

מיקרוטופינג לקירות

אחד האלמנטים הבולטים בתחום עיצוב הפנים לבית, למשרדים וחללים ארגוניים, למתחמי פנאי ואירוח ולאחרים, הוא אלמנט ציפוי הקירות אשר יוצר חותמת ומראה עיצובי דקורטיבי ומרהיב, בהתאמה לסביבה ולאמירה העיצובית המאפיינת אותה.
ניתן ליצור ציפוי קירות באמצעות אריחים, טפט, צבע, או באמצעות השיטה המובילה בתחום העיצוב: מיקרוטופינג לקירות.

מה זה מיקרוטופינג לקירות ולמה משתמשים בו?

מיקרוטופינג הוא חומר גמיש ונוח לעבודה, אשר משלב בין בטון אדריכלי לפולימריים. הבטון האדריכלי נוצר באמצעות תרכובת של חול, מים וחומרים צמנטיים, והתוספת של הרכיבים הפולימריים יוצרת אפשרויות גיוון, טקסטורה ועיצובים מתקדמים, לצד מראה חלק ואלגנטי ועמידות של החומר על הקיר.

השימוש במיקרוטופינג לקירות מתבצע לרוב לצרכים עיצוביים, אולם משמש גם לעיבוי קירות, ציפוי והגנה, איטום חיצוני, להסתרה של פגמים בקיר תוך חיסכון בעבודת הטיוח ולשימושים רבים נוספים.

מהן היתרונות של מיקרוטופינג לקירות?

בין היתרונות הבולטים שביישום מיקרוטופינג לקירות:

1

עובי – יישום של שכבת מיקרוטופינג ניתנת לביצוע בין 2 ל-5 ס"מ. מדובר בשכבת חומר דקה, אשר ניתנת ליישום על גבי משטחים קיימים ללא צורך בהכנה מוקדמת.

2

גיוון עיצובי – מיקרוטופינג אינו חומר טבעי אלא תערובת מתוכננת בה מעורבבים מספר חומרים, מה שמאפשר יצירה של מרחב עיצובי רב, צבעים, טקסטורות ואפשרויות עיצוביות רבות.

3

קל לניקוי ולתחזוקה – בזכות ערבוב הפולימרים בתערובת מתקבלת שכבת חיפוי לקיר קלה לתחזוקה ולניקוי, המיקרוטופינג אינו סופח כתמים וחומרים, קל לניגוב ולניקוי ואינו נוטה לשריטות ולפגמים חיצוניים.

4

מראה אחיד – המיקרוטופינג מאפשר חיפוי ויצירת מראה אחיד ללא חריצים, ללא צורך ברובה, וללא השפעה של תצורות גאומטריות וחלוקת הקיר על החלל.

5

עמיד במים – בזכות עמידות למים ולתנאי לחות חיפוי קירות באמצעות מיקרוטופינג מתאים גם לחדרים רטובים: טבחים, חדרי שירותים וחדרי אמבטיה. ניתן לבחור בציפוי מיקרוטופינג מונע החלקה ליישום על גבי הרצפה.

6

דינמיות – בזכות היישום הפשוט והשכבה הדקיקה ניתן להחליף בקלות עיצובי מיקרוטופינג, ללא הסרה של השכבה הקיימת אלא באמצעות מריחת שכבה נוספת.

7

עלויות – מדובר בחומר שמחירו שווה לכל נפש ותחרותי במיוחד ביחס לחיפויי קיר אחרים.

איפה כדאי להשתמש במיקרוטופינג לקירות?

בזכות יתרונותיו הרבים מיקרוטופינג לקירות מתאים ליישום בתנאי חוץ ובחללים סגורים. האפשרויות העיצוביות מאפשרות בחירה במראה בטון מתועש, מראה חלק ויוקרתי, מראה עץ כפרי, מראה אחיד או מחולק וסגנונות עיצוב רבים נוספים. כל אלו הופכים את השימוש במיקרוטופינג לקירות למתאים לכל חלל ולכל סביבה. ניתן ליישם על גבי קיר בודד למשיכת תשומת הלב, או לשלב אות ככוכב עיצובי השולט בחלל כולו.

האם זה חומר שמיועד רק בבית?

כאמור, בזכות עמידות החומר, מיקרוטופינג לקירות מתאים ליישום גם בתנאי חוץ, בקירות חיצוניים, בגינות פרטיות ולמעשה בכל חלל. במקרה של יישום בתנאי חוץ יש להעדיף קירות מיקרוטופינג אשר פחות חשופים לקרינת השמש, מה שלאורך השנים עשוי לגרום להצהבה קלה.

כיצד מיישמים מיקרוטופינג?

יישום מיקרוטופינג על גבי קירות מתבצע באמצעות משיחה, החלקה וייבוש, ונדרשת עבודה של איש מקצוע מנוסה אשר מכיר את החומר ואת תכונותיו, למניעת יצירת מראה קיר פגום ולא אחיד.
לאחר המשיחה והייבוש יש לתחזק את החומר על פי ההנחיות למשך ימים אחדים, להבטיח התגבשות והתייבשות מלאה ועמידות ארוכת טווח.

חברת מיקרופלור מציגה ידע, ניסיון ומקצועיות רבת שנים, צוות מקצועי בתחומו ומוביל, ועומדת לרשות קבלנים ופרטיים ביישום קירות מיקרוטופינג מרהיבים ביופיים, במגוון רחב של עיצובים ובהתאמה אישית.

לייעוץ בנושא מיקרוטופינג לקירות השאירו פרטים או חייגו:
073-7537231

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

052-4585888