מיקרו פלור ציפוי בטון

התקשרו עכשיו

073-7537231

אייקון טלפון
מיקרו פלור ציפוי בטון

מיקרוטופינג לרצפה

לא מעט אדריכלים, קבלני בניין, מנהלי פרויקטים מסחריים ומעצבי פנים, בוחרים כיום להמליץ ללקוחות שלהם לעצב ולרצף את הרצפה במתחם המצוי בתהליכי בנייה, שיפוץ או עיצוב, בריצוף מבטון מיקרוטופינג. רצפות זקוקות לגימור ולריצוף שיתאימו לעיצוב הפנים של הבית שלכם ואחד מהריצופים שתופסים תאוצה בשנים האחרונות הוא מיקרוטופינג לרצפה, שעשוי מחומרים מתקדמים שמשנים את כללי המשחק. ריצוף כזה מעניק לרצפות גימור מודרני, חלק, אלגנטי ועוד. מדובר בשיטת ריצוף חזקה ועמידה, שקל ומהיר להתקין אותה וגם קל ונוח לתחזק אותה. אין ספק שכיום ריצוף באמצעות מיקרוטופינג לרצפה הוא הריצוף האידאלי לכל סוג של מתחם באשר הוא.

מזה שנים שאדריכלים מאמצים ריצוף מבטון לא רק כריצוף חיצוני מחוץ לבית (בחצר או בגינה), אלא עושים בו שימושים מגוונים לריצוף פנים הבית. חיפוי רצפה מיקרוטופינג מאפשר לאדריכלים המתכננים בתים להגיע לרצפה עמידה יותר ובקשת צבעים שונים, הרבה יותר מכל חומרי הגלם שהוצעו לנו בעבר. אמנם, בטון עד לפני מספר שנים נחשב לחומר המתאים לריצוף מבני תעשיה ובמפעלים, אולם התקדמות הטכנולוגיות השונות, בבד בבד עם הרחבת הגוונים והסוגים, הפכו את הריצוף עשוי הבטון לתופעה נפוצה גם בבתים פרטיים מעוצבים.

מעוניינים בשדרוג מהיר של הרצפה שלכם? מעוניינים לקבל מראה מודרני לבית? מחפשים תחליף ייחודי ומרשים לריצוף הרגיל? מקרוטופינג לרצפה הוא פתרון מעולה ומומלץ.

מיקרוטופינג לרצפה מראה אחיד –

מוצר זה הוא תוצאה של טכנולוגיה מיוחדת שמשלבת פולימרים עם מלט כדי לצפות בציפוי דקיק אבל עמיד וחזק שמקנה לרצפה מראה נפלא, מתקן פגמים בכל שכבת בסיס וגם מגן עליה בהמשך ממכות נוספות. אם יש לכם רצפה שזקוקה לציפוי אחיד בכל החלל בלי חיבורים זהו החומר שאתם מחפשים לרצפה שלכם. הוא מגן על הרצפה שלכם מכל חומר שהוא ולכן מתאים למבנים תעשייתיים ומסחריים בדיוק כמו לבתים פרטיים ואפשר לעצב אותו להקנות לו את המראה האלגנטי והמתוחכם שאתם מחפשים.

כל הסיבות לבחור במיקרוטופינג לרצפה

אם אתם תוהים מדוע כדאי לכם לבחור במיקרוטופינג לרצפה, הנה כמה סיבות טובות:

  1. הגוון של החומר יכול להיות מותאם לצבע הקירות או הריהוט בחלל שבו עתידים להשתמש בו. כך שהקירות והרצפות ישתלבו באופן הרמוני אלה עם אלה.
  2. כשמשתמשים בחומר זה לצורך ריצוף גם במשטחים שחשופים לשמש ישירה, הרי שהריצוף לא יתקלקל או ידעך בשל העובדה שבחומר מצויים רכיבים המבטיחים התנגדות לקרינה.
  3. החומר הוא מוצר ידידותי לסביבה. הוא מבוסס על מים וההתקנה שלו איננה כרוכה בשכבות של אבק או פסולת.
  4. תהליך הריצוף באמצעות החומר קצר באופן יחסי לתהליך התקנת רצפות חדשות. אין צורך להסיר רצפות קיימות לצורך שימוש בחומר והוא מותקן באופן קל על כל משטח קיים.
  5. מיקרוטופינג לרצפה מהיר להנחה ולמריחה, לא יוצר הבדלי גבהים בין רצפות בחללים שונים, מתאים גם למבנים שרוצים לשפץ בעלות נמוכה וסבירה, קל לנקות אותו והוא לא צריך תחזוקה מיוחדת או חידוש תכוף והוא מתאים גם לפנים הבית וגם לרצפת הרחבה בחוץ.

מיקרוטופינג לרצפה בטון תעשייתי –

מיקרוטופינג לרצפה בטון אדריכלי –

ריצוף מיקרוטופינג לרצפה

מיקרוטופינג לרצפה רלוונטי מאוד עבור שיפור המראה של רצפות בטון והוספת דפוסים מעוצבים, צבעים ואף תבניות על רצפות קיימות. בריצוף זה אפשר להשתמש על רצפות בטון רגילות, אריחי בטון, משטחי בטון מעוצבים ועוד. לא מעט אנשים בוחרים כיום בתהליך שיפוץ ביתם להשתמש במיקרוטופינג לרצפה עבור הגינה או האזורים המקורים שבחצר, אולם, כדאי לבחור בריצוף מיקרוטופינג עבור מגוון רחב של צרכים.

כך לדוגמא: באמצעות שימוש בריצוף כזה אפשר להתקין גימור מקצועי להענקת מראה חלק ובוהק לכל רצפה. כמו כן, לא פעם, תוכלו לתקן משטחי רצפות ישנות או פגומות באמצעות מריחת שכבה אחת של מיקרוטופינג באופן מקצועי. בנוסף לכך, מדובר על ריצוף המתאים לשימוש הן למשטחים בפנים והן למשטחים בחוץ.

אולי יעניין אתכם גם:

למידע נוסף על מיקרוטופינג לרצפה צרו קשר
073-7537231

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

052-4585888