מיקרו פלור ציפוי בטון

התקשרו עכשיו

073-7537231

אייקון טלפון

חומר מיקרוטופינג לקירות

עיצוב קיר מבטון

אנחנו חיים בתקופה שהיא נוחה מאוד למעצבי פנים, אדריכלים ולקוחות שאוהבים עיצוב פנים ואלמנטים איכותיים. זה קורה בזכות חדשנות טכנולוגית, פיתוח והמצאת חומרים חדשים ושכלול שיטות עבודה, שהם הבסיס לעיצוב הפנים ולתכנון אדריכלי של מבנים בימינו. הבעיה העיקרית של שיטות עבודה בעבר הייתה שהחומרים לא תמיד היו איכותיים או מגוונים מספיק כדי להציע ציפויים וחיפויים מעולים ודקורטיביים, אך כיום זה אחרת.

איכות החומר והעבודה

אנחנו מוצאים חומרים מעולים שהדביקו את קצב העלייה ברמת החיים ובדרישות של הלקוחות. במילים אחרות, בעבר נאלצנו להסתפק בדלות קשת האפשרויות ובעלות גבוהה, חומרים מיושנים ומסורבלים לעבודה אתם שלא הניבו אפקטים מרשימים ומראה מעוצב ומתוחכם. היום אנחנו יכולים למצוא בקלות חומרים רבים בעלות נוחה יותר ועבודה מהירה ויעילה יותר, שהכימיה שלהם מאפשרת לנו להציג מרקמים ונראות מרהיבים ואסתטיים מאוד.

מיקרוטופינג והאפשרויות

אנחנו פוגשים את זה בצבעי קיר שמספקים לנו כל מראה שנרצה, למשל, ממרקם של קטיפה ובטון ועד עץ ואבן, ואנחנו מוצאים את זה כעת גם בחיפויי מיקרוטופינג לקירות, לרצפה ולכל אלמנט שנרצה לתת לו מראה אחדי מלוטש ומעוצב. בטון גם הוא כבר אינו החומר המשעמם והתעשייתי בלבד שהכרנו. היום הוא הפך לכוכב בגלל תכונות החומר המעולות ובגלל המראה שאפשר לעצב ממנו לכל מטרה וסגנון עיצוב, נוסף על עמידות ויציבות לשנים.

למה דווקא בטון?

בטון הוא שם נרדף לחומרים יציבים, למבנה שאי אפשר לפרק בקלות ולחומר שעומד בפגעי הזמן. הוא כל כך חזק ויעיל שהוא משמש בעיקר למבנים תעשייתיים שבהם מותקנים ציוד ומכונות כבדות שגם עובדים עבודה בחומרים מלכלכים מאוד שדורשים תשתית טובה. הבעיה הייתה שמלבד החלקתו כדי שיהיה אחיד וישר, הוא לא נראה הכי אסתטי או מגוון כאשר מדובר בצרכים של מבנים פרטיים ומעוצבים שרוצים לעצב בצורה מתאימה למגורים.

מיקרוטופינג

כאמור, הזמן הביא לנו את החומרים החדשניים שבעזרתם אפשר לעבוד בחומר צמנטי שנקרא מיקרוטופינג, שהוא בטון חזק שאפשר לצפות בו הכל – קירות, רצפות, אלמנטים כמו מעקות ומדרגות, ולעשות זאת במהירות בשכבה של כמה מילימטרים במקום יציקת בטון עבה שיש בה מינימום עשרה מילימטרים. העבודה המהירה והיעילה גם מתבטאת בעלויות נוחות יותר אבל חשוב מזה – במגוון של מרקמים שמתאימים גם לסגנונות עיצוב שונים.

יתרונות המיקרטופינג

חומר זה מתאים לעבודה עם כל סוג של תשתית קירות, מגבס ועד עץ. הוא מתאים לקירות ולמבנה אבל גם לאלמנטים שונים כמו אי או שולחן. לא צריך לשנות שום דבר בעיצוב אלא רק להכין לציפוי ולהחליט איך אנחנו רוצים שהוא ייראה בסופו של התהליך. האפשרויות לגימורים הן אינסופיות ולפי הטעם האישי שלכם. האיכות של הצמנט הפולימרי הזה מבטיחה לכם גם שמירה על הקיים ועמידות לשנים רבות, תוך שמירה על המראה שעיצבתם, כמו כן, התהליך מהיר מאוד, כולל ייבוש החומר.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

052-4585888