מיקרו פלור ציפוי בטון

התקשרו עכשיו

073-7537231

אייקון טלפון

חיפוי קיר בבטון מעוצב

מה זה חיפוי קיר בטון מעוצב?

השיטה מתבצעת עם תערובת צמנט פולימרי שמאפשרת יישום במריחה ישירה על הקיר ובעובי של 3-4 מ"מ בלבד. המשמעות היא חיפוי קיר בטון ועיצוב בסגנון אדריכלי ומודרני. בנוסף, ניתן לשלב חיפוי קיר בטון מעוצב גם בחלל הפנים וגם בחלל החוץ.

המטרה של בטון מעוצב היא להשיג יישום מושלם ללא כשלים, לשפר את השליטה בגוונים ובצבע ולשלוט גם בסוג הטקסטורה ורמתה. בשביל להשיג את היתרונות האלה של בטון מעוצב, משתמשים בשיטה של מיקרוטופינג. בפועל, מדובר על תערובת צמנט פולימרי שאותה מיישמים במריחה ישירה על הקיר ובעובי מינימאלי.

חיפוי קיר בטון מעוצב

קיר בטון מעוצב הופך מתכתב עם סגנונות אדריכלות מודרניים. אפשר לשלב חיפוי קיר בטון מעוצב בסלון, בחדרי השינה, במשרדים ובמקומות אחרים בחלל הפנים – או אפילו בחצר, בגינה, במרפסת וכן הלאה. בכל אחד מהמקרים האלה, מיישמים את התערובת באופן אלגנטי ומשיגים את היתרונות האדריכלים והאסתטיים של קיר בטון מעוצב בלי להתפשר על פרקטיקה ועמידות.

איך הפך חיפוי קיר בטון מעוצב לגולת הכותרת בתחום האדריכלות?

בתחום העיצוב האדריכלי, חיפוי קירות מבטון יצוק מייצג פתרון חדשני המשלב את החוסן של הבטון עם העדינות של העיצוב המורכב. זה כרוך בשימוש בטכניקה שתוכננה במיוחד כדי להקנות טקסטורה ייחודית על פני השטח של קירות בטון, מה שמשפר מאוד את הרבגוניות האסתטית של החומר התועלתני המסורתי הזה.

כמה עולה לעצב את הקיר עם בטון מוחלק?

הבטון האדריכלי עמיד ואמין ומוכיח את עצמו לאורך זמן. עם זאת, העלויות אינן קבועות אלא גמישות. מחירו של חיפוי קיר מבטון יצוק, בדומה לבטון אדריכלי, תלוי במספר משתנים:

  • מורכבות העיצוב
  • גודל הקיר
  • סוג תערובת הבטון בשימוש 
  • התאמה אישית 
  • טיפול מיוחד במידה ונדרש

למרות ההוצאה הראשונית, המוצר המתקבל מציע שילוב של אריכות ימים ומשיכה ויזואלית שיכולים להוסיף ערך משמעותי לנכס בטווח הארוך.

תהליך ההתקנה של חיפויי קירות מבטון יצוק, כולל בדרך כלל יישום של תערובת הבטון הטרי ישירות על משטח הקיר באמצעות התבנית הרצויה. לאחר שהבטון התקשה, מסירים את העובש, וחושף את המשטח בעל הטקסטורה או הדוגמא. תהליך זה מאפשר אמצעי יעיל וחסכוני ליצירת עיצובים מותאמים אישית באתר, ומצמצם את הצורך בהובלת קטעי בטון גדולים ויוצקים מראש.

מה עושים לאחר יישום בטון מעוצב?

חיפויי קירות חולקים את המאפיינים הכלליים של בטון מעוצב. ניקוי קבוע יכול לסייע בשמירה על האיכות האסתטית של המשטח על ידי הסרת לכלוך ומניעת צמיחת טחב. בנוסף, בשל העמידות המובנית של החומר, הוא בדרך כלל עמיד בפני בליה והתכלות, מה שמגביל את הצורך בתחזוקה או תיקון נרחבים.

לסיכום, חיפויי קירות מבטון מעוצב מציע אפשרות גמישה וחזקה להגברת העניין החזותי של משטחי בטון. למרות שיקולי המחיר, היתרונות ארוכי הטווח של עמידות, תחזוקה נמוכה והפוטנציאל לאסתטיקה מותאמת אישית הופכים גישה זו לבחירה מושכת עבור מגוון סגנונות ויישומים אדריכליים.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

052-4585888