מיקרו פלור ציפוי בטון

התקשרו עכשיו

073-7537231

אייקון טלפון

מהו היתרון בביצוע מיקרוטופינג?

מיקרוטופינג

מיקרוטופינג היא שכבה של בטון דק (בעובי של 2 עד 3 מ"מ בלבד), אשר ניתן ליצוק על משטחים שונים, במסגרת תהליכי בנייה. מדובר בפתרון גמיש ורב אפשרויות, לשימוש מסחרי או פרטי, אשר מספק יתרונות רבים:

התאמה לקיים
בטון מהסוג שמשמש עבור מיקרוטופינג, נצמד היטב למשטחים מחומרים שונים, כולל גבס, עץ, קרמיקה ובטון. משמע – כמעט לכל חלק במבנה ממוצע, כמו גם לחפצים שונים בתוך המבנה (דוגמת שולחנות או השיש במטבח). בזכות העובי המינימאלי של השכבה שהוא יוצר, זה הוא פתרון שמתאים להתקנה על גבי משטחים קיימים ולרוב לא מחייב את פירוקם לפני כן. לדוגמא: רצפה קיימת שעליה עושים זאת לא תוגבה משמעותית וכתוצאה מכך, גם לא תפריע לשימוש בדלתות הקיימות. בזכות העמידות למים, ניתן לעשות בכך שימוש גם בחדרי אמבטיה ומטבחים.

עדיפות ביחס לבטון מוחלק
המראה הסופי של המשטח, דומה לזה שניתן להשיג באמצעות "בטון מוחלק". עם זאת, מיקרוטופינג עדיף על בטון מוחלק בכמה מובנים. בין השאר, הוא ניתן לביצוע בעובי של 2 עד 3 מ"מ, לעומת עובי מינימאלי של 10 מ"מ, אשר דורש בטון מוחלק. בנוסף, כל תהליך היישום קל יותר.

שכבת הגנה
בשיטת בנייה זו, נוצרת שכבת הגנה שעמידה במיוחד בפני תנאי סביבה שונים. הבטון מבוסס על מלט פולימרי, שהוא מלט מחוזק עם תוספים שונים. תוספים אלה, מאפשרים לבטון שמופק בעזרתו להיות עמיד יותר בתנאי הסביבה. אלה עשויים להיות תנאים שהם תוצאה של מזג האוויר (כמו אור שמש, חום ורטיבות) או של הפעילות שמתבצעת על גבי המשטח ובסביבתו. למשל סביבת מוסך, שבה הרצפה נחשפת לחומרים כימיים כמו דלק ושמן מסוגים שונים.

מגוון יתרונות למעצבים
ריבוי אפשרויות הגימור, בצבע ובמרקם, פותחים קשת רחבה של אפשרויות בפני מעצבים. מאחר שהנחת שכבות המשטח מבוצעת ידנית, התוצאה תמיד שונה מעט וכתוצאה מכך, ייחודית. בנוסף, עובדת היות המשטח דק כל כך, לצד משקל סגולי נמוך יחסית, הופכים את התוצר הסופי לקל משקל. ניתן לנצל זאת, בכדי לשלב מיקרוטופינג בחפצים שמשקלם משמעותי, דוגמת רהיטים.

דורש פחות פעולות משלימות
לאחר יציקת המשטח, גישת המיקרוטופינג מצמצמת את הצורך בשלבים נוספים ובתחזוקה שוטפת. ייבוש הבטון הוא מהיר יחסית וייבוש ראשוני שמוכן לשימוש, עשוי להתרחש אפילו בתוך יום. תודות לתכונות שכבר מובנות במלט, התקנת משטח בשיטת מיקרוטופינג חוסכת לעתים בצורך להשקיע באמצעי איטום נוספים. התוצר הסופי הוא קל לניקוי. בנוסף, יש לו מידה מסויימת של אלסטיות, אשר תורמת לעמידותו ומצמצמת סיכוי להתרחשות סדקים, שיידרשו עבודות תחזוקה מסובכות ויקרות.

לסיכום
לשיטת בניה מיוחדת זו, מגוון רחב של יתרונות. למעשה, יש לו יתרונות נוספים שלא הרחבנו לגביהם כאן, כמו ידידותיות לסביבה והאפשרות למחזר את החומר. בשורה התחתונה, זו היא אופציה לבנייה, שכדאי תמיד לקחת בחשבון.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

052-4585888