מיקרו פלור ציפוי בטון

התקשרו עכשיו

073-7537231

אייקון טלפון

מהו תהליך הציפוי מיקרוטופינג?

מיקרוטופינג

תכנון מראה כללי

ראשית, יש לתכנן על אילו שטחים מעוניינים לעשות ציפוי מסוג מיקרוטופינג. חשוב לזכור, שבזכות המרקם האחיד ניתן לקבל המשכיות בעיצוב, על פני משטחים שונים. מצד שני, ניתן לכסות משטח אחד ולחלק אותו ויזואלית לאזורים שונים, באמצעות עיצוב שונה של הבטון בכל אחד מהאזורים. מאחר שבטון הוא חומר רך שמתקשה בהמשך, אפשר לעצבו למגוון מרקמים וצורות. זה יכול להיות משטח אחיד וחלק לגמרי או כזה שכולל כל צורה מבוקשת ואפילו כיתוב רלבנטי.

תכנון צבעים

תכנון המראה של המשטח, חייב כמובן לקחת בחשבון גם צבע וניתן לבחור מבין מגוון רחב של צבעים. מבחינת הצבע, נציין כי מדובר למעשה בשתי בחירות: בחירת גוון ה"פריימר" ובחירת גוון המיקרוטופינג עצמו. שתי אלה חייבות ללכת ביחד, מאחר שהתוצאה הסופית מבחינת הצבע הסופי שייתקבל, תושפע משניהם. כל זאת, צריך כמובן להשתלב היטב במראה הכללי של המקום.

הכנת פני השטח

השלב הפיזי הראשון, יהיה הכנת המשטח שעליו מעוניינים בשכבת מיקרוטופינג. לרוב מדובר על ליטוש יסודי דוגמת "ליטוש יהלום", עם מכונות ייעודיות מתאימות. כאן המקום להדגיש, כי ניקוי יסודי הוא תנאי הכרחי לאיכות תהליך זה. הניקוי מאפשר בין השאר הידבקות טובה של שכבה לשכבה וכן שיפור החוזק הכללי של המוצר הסופי. לכן, גם בהמשך התהליך מתבצעים שיוף, ניקוי ושאיבת אבק, בין ביצוע כל שכבה ושכבה, כהכנה עבור התקנה של השכבה הבאה. כך גם בסוף התהליך כולו, אז מבצעים ליטוש, ניקוי אחרון ושאיבת אבק.

יציקת החומרים

יציקת המשטח עצמו מורכבת בדרך כלל מכמה שלבים, לרוב שלושה, אם כי במקרים מסויימים לא נדרשת שכבת חומר "פריימר". במקרים רבים, שלב ראשון הוא הנחת שכבת הפריימר, בגובה אופייני של 1.5 מילימטרים. לאחר מכן מניחים שכבה מקשרת ולאחריה שכבת חומר עליונה. שכבות אלה הן כמובן רכות בשלב הראשון ובהמשך, הן מתקשות עד הגעה לחוזק שמאפשר שימוש.

גימור בהתאם לדרישות

גימור משטח המיקרוטופינג, הוא שלב בעל השלכות אסתטיות וגם פונקציונאליות. אסתטית, המשטח יכול להיות חלק, מחוספס או בעל תבליטים או חריצים בצורות שונות וכן הלאה. הגימור שלו עשוי להיות מבריק או מאט. מהבחינה הפונקציונאלית, עשויים לעלות שיקולים מעשיים שונים, דוגמת חיספוס משטח רצפה, לשם אחיזה טובה יותר ומניעת החלקה. הגימור עשוי לכלול גם הוספת שכבת סילר, אשר תספק תכונות שונות, בהתאם לסוג החומר. למשל, סילר אקרילי לאטימה משופרת.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

052-4585888