מיקרו פלור ציפוי בטון

התקשרו עכשיו

073-7537231

אייקון טלפון

מיקרוטופינג חסרונות

מדרגות למשרד

כבר מספר שנים שחיפוי המיקרוטופינג הוא כוכב עולה בעולם הבטון המוחלק בפרט ובעולם העיצוב בכלל. למרות שיש לו לא מעט יתרונות שהופכים אותו לפופולארי במיוחד, יש לו בהחלט גם כמה חסרונות שחשוב להכיר בטרם התקנתו בבית.

לפני הכל - מה זה מיקרוטופינג?

המיקרוטופינג הוא סגנון חיפוי בטון עדכני, מודרני וחדשני יחסית, הכולל שימוש בחומר הבטון בשילוב חומרים פולימריים. השילוב הזה מאפשר קבלת מראה של רצפה חלקה, מבריקה ומודרנית, מראה שמשתלב נהדר עם מי שמחפש אפשרות אלגנטית וקלה לחיפוי הרצפה. בשונה מחיפויי בטון אחרים, כאן מדובר בחיפוי אחיד, קל להתקנה ומחייב בגדול, רק משטח יישר. חיפויי המיקרוטופינג הינו בשכבה עדינה ודקה ביחס לשיטות חיפוי בטון אחרות, כ-5 מ"מ בלבד וכן, קיימים גוונים שונים שניתן לבחור מהם.

מהם חסרונות חיפוי המיקרוטופינג?

למיקרוטופינג אין הרבה חסרונות, אולם מומלץ לא להקל ראש בחסרונותיו מכיוון שהתעלמות מהן יכולה לעלות לכם לא מעט. אז בכל הנוגע למיקרוטופינג חסרונות קיימים בשני תחומים עיקריים: העובדה שהוא מותקן כיחידה (יציקה) אחת, והעובדה שהוא מצריך שכבה אחידה וחלקה (לחלוטין) שתהווה כבסיס להתקנתו.

נתחיל עם החיסרון המשמעותי יותר

מיקרוטופינג מותקן כאמור, כיחידה אחת. מחד, המשמעות היא חיובית מצד אחידות המראה והצבע, שכן כאשר כל החיפוי עשוי מחומר אחד, אין סכנה להבדלים בצבעים, בנראות וכד'. מאידך, מבחינת תיקונים למיניהם, המשמעות היא שלא ניתן להסיר רק חלק מהחיפוי ובמידה ויידרש תיקון מתחת לרצפה, לרבות תיקוני צנרת, יהיה צורך בהחלפת החיפוי כולו ולא רק את חלקו. יש לציין, כי מדובר בחומר עמיד במיוחד למים, אולם הסכנה כאן היא לא רטיבות או עובש על הריצוף עצמו, אלא מקרים בהם יהיה סדק בצנרת מתחתיה, או שיהיה צורך להחליף חלק בצנרת.

החיסרון הנוסף – תשתית חלקה ויציבה

נכון שסוגי חיפויים רבים מחייבים תשתית חלקה ויציבה בטרם ההתקנה, אולם לגבי מיקרוטופינג חסרונות רבים נגעים דווקא לעניין הזה, מכיוון שמדובר בשכבה דקה מאוד ולכן כל בעיה במידת היציבות של התשתית יכולה לגרום לסדקים שונים ולבעיות אסתטיות מגוונות בעיצוב המיקרוטופינג. בהקשר זה, יש לציין כי בטון מוחלק בכלל ומיקרוטופינג בפרט, יש להתקין רק בסיוע אנשי מקצוע המתמחים בתחום זה, מכיוון שכל טעות יכולה לעלות ביוקר. כאמור, תיקון מיקרוטופינג לא יכול להיות נקודתי ולכן במידה וייגרם סדק או שבר באזור כלשהו בחיפוי, יהיה צורך להחליף את כולו.

לסיכום: האם והיכן מומלץ להתקין חיפוי מיקרוטופינג?

חיפוי מיקרוטופינג ניתן להתקנה בכל מקום בבית, אולם יש להיוועץ עם אנשי מקצוע בטרם בחירת המיקום, משום שיש צורך בתנאים ספציפיים להתקנתו. באופן כללי, לא מומלץ להתקין מיקרוטופינג באזורים שסביר להניח שיידרשו הרמה של הריצוף ביום מן הימים, כמו חללים רטובים למיניהם. כמו כן, מומלץ לבדוק היטב את תשתית החלל או הבית לפני הנחת החיפוי מיקרוטופינג.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

052-4585888