מיקרו פלור ציפוי בטון

התקשרו עכשיו

073-7537231

אייקון טלפון

ציוד לבטון

עיצוב בטון לחדר שינה

מעט מאד לקוחות קצה מטריחים את עצמם בשאלה איזה ציוד לבטון אדריכלי משמש את החברה אשר מבצעת עבורם את עבודות הבטון השונות. אמנם, כאשר מדובר על לקוחות תעשייתיים, יכולה להימצא אצלם הבנה מסוימת הנוגעת לאותו ציוד לבטון המשמש את החברה שבו עבורם מבנה או יוצקת עבורם משטח בטון לצורך העמדת מבנה קל עליו, אבל כאשר מדובר בלקוחות פרטיים קטנים, מבחינתם, אין שום הבדל האם החברה משתמשת בציוד איכותי ואמין, או, שמא היא מעגלת פינות ומשתמשת בציוד הזול ביותר המוצע בשוק. למעשה, דווקא עבור אותם לקוחות קטנים, חשיבות איכותו של הציוד הינה רבה הרבה יותר, ותכף נסביר זאת.

אמינות ציוד לבטון - אחד מאבות הצלחת פרויקט!

כידוע, כל פרויקט בניה מבוסס על מספר מרכיבים, שכשל ברכיב אחד (או ביותר מרכיב אחד) מביניהם, עלול לדחות את מועד סיום הפרויקט באופן ניכר ואף להכשיל אותו לגמרי. לא מאמינים? חישבו על פרויקט בניה שבו, בכל שני וחמישי מתקלקל מערבל הבטון שתפקידו לצקת את הבטון ליסודות, חישבו על פרויקט יציקת רצפה, שבו ההליקופטר מחליק הבטון אינו מבצע את עבודתו באופן המושלם ביותר, חישבו על פרויקט בניית קיר או ריצוף מבטון שבו היפונקה (מריצת הבטון) אינה פועלת בצורה חלקה, ולכן הפרויקט כולו נמשך המון זמן.

מהם מאפייניו של ציוד לבטון איכותי?

ציוד איכותי לבטון, בראש ובראשונה, חייב להיות מתאים לביצוע המשימה המוטלת עליו. כלומר, לדוגמה, אין טעם להשתמש בטפל'ה (מערבל בטון חשמלי קטן) כשאתם זקוקים לכמות בטון גדולה. במקרה כזה, למשל, טוב תעשו אם תחשבו דווקא על הזמנת משאית עם מערבל. הגורם השני הוא איכות החומרים מהם עשוי הציוד. גם כאן, כמו בכל תחום, ניתן למצוא ציוד לבטון העשוי מחומרים זולים ולא עמידים וציוד איכותי ואמין. את מרבית הציוד האיכותי (והיקר יותר, כמובן) תוכלו לשכור מחברות המתמחות בכך, אם אין בכוונתכם לפתוח חברת בנייה ושיפוץ, אלא אתם נזקקים לו באופן חד פעמי ולפרק זמן קצר.

לסיכום:

ציוד לבטון נחשב לאחד מהגורמים שעשויים להוות את ההבדל בין הצלחה בפרויקט שלכם לבין כשלון. אם אינכם מתמצאים בתחום, רכשו (או שכרו) אותו בחברה המתמחה בתחום, שגם תסייע לכם בהתאמת הציוד הנכון למשימה.

חברת מיקרופלור ציפוי בטון משתמשים בציוד הכי איכותי לבטון לכל עבודה ועיצוב.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

052-4585888